O przedszkolu

Nasze przedszkole powstało w 1964 r. W grudniu 2014 r. obchodziliśmy jego 50-lecie. Jesteśmy jedną z najstarszych placówek przedszkolnych w Toruniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ogromnemu zaangażowaniu kadry pedagogicznej możemy przekazać dzieciom to, co najlepsze.

W naszej placówce staramy się stworzyć przedszkolakom jak najlepsze warunki do rozwoju, zapewnić im prawidłowy rozwój, bezpieczeństwo oraz ciepłą, życzliwą atmosferę. Każde dziecko traktujemy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby, zdolności i pasje. Naszymi priorytetami są radość dzieci i zadowolenie rodziców.

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani specjaliści, głównie nauczyciele dyplomowani, dla których praca z dziećmi to pasja, a nie tylko zawód. Swoje obowiązki wykonują z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, wkładając całe serce w naukę i wychowanie swoich podopiecznych.

Do dyspozycji mamy 9 sal dydaktycznych. Sale wyposażone są w sprzęt niezbędny do realizowania programu oraz wspomagania rozwoju dzieci. Liczne pomoce dydaktyczne oraz kolorowe zabawki ułatwiają przedszkolakom poznawanie świata zarówno poprzez zabawę, jak i przez naukę. Na terenie przedszkola znajduje się plac zabaw, na którym dzieci lubią spędzać czas. Bliskie sąsiedztwo Parku Miejskiego sprawia, że nauczyciele często zabierają tam dzieci przeprowadzając ciekawe zajęcia na świeżym powietrzu