2015-03-23

Wyjście Motyli do Manufaktury Słodyczy

Motyle wzięły udział w zwiedzaniu toruńskiej Manufaktury Słodyczy oraz miały okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach edukacyjnych, podczas których obserwowały proces ręcznego tworzenia cukierków i lizaków.

2015-03-20

Wiosenny Turniej Przedszkolaków w Ogrodzie Zoobotanicznym

W Ogrodzie Zoobotanicznym odbył się Wiosenny Turniej Przedszkolaków. Na uczestników zabawy czekały ciekawe zadania – zagadki przyrodnicze i konkurencje sportowe. Rywalizujące grupy otrzymały dyplomy i mogli skorzystać z darmowych zajęć dydaktycznych, a każdy uczestnik spotkania otrzymał upominek.

2015-03-19

Kubusiowi Przyjaciele Natury - występy przedszkolaków

W ramach programu edukacyjnego dla przedszkoli - "Kubusiowi Przyjaciele Natury " w przedszkolu odbyły się występy przygotowane przez dzieci. Każda grupa przygotowała inscenizację o tematyce zdrowotnej.

2015-03-17

Udział w konkursie plastycznym "Zabytki Torunia"

Przedszkolaki licznie wzięły udział w konkursie plastycznym pt. Zabytki Torunia. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej techniką collage. Najciekawsze prace można zobaczyć na wystawie znajdującej się na parterze przedszkola.

2015-03-17

Wyjazd do Teatru Zaczarowany Świat na spektakl "Tajemnicze jajko"

Przedszkolaki udały się do Teatru na przedstawienie pod tytułem "Tajemnicze jajko". Spektakl był bardzo kolorowy, plastyczny i zaskoczył dzieci ilością kukiełek. Wśród kolorowej dekoracji, otwierających i zamykających się licznych okienek pojawiały się różne zwierzaki.

<  ...  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  ...  >