MISIE

Misie 3 latki

Nauczyciele:  pani Ola i pani Ewa

Grupa „Misie” to dzieci w wieku 3 lat. Pobyt w przedszkolu sprawia Misiom wiele radości.Nawiązanie przedszkolnych relacji i znajomości        z koleżankami i kolegami są dla dzieci wspaniałym doświadczeniem     i przeżyciem. Misie uczą się samodzielności, przestrzegania zasad ustalonych w grupie. Są wesołe i ciekawe świata, bardzo lubią muzykę, taniec i zabawyna świeżym powietrzu. Jesteśmy bardzo dzielną               i energiczną grupą „Misiaków”. Interesuje nas wszystko dookoła.Choć jeszcze jesteśmy mali to bardzo staramy się, aby sprostać każdemu zadaniu, które przynosi nam kolejny przedszkolny dzień. Spędzamy        w przedszkolu większość dnia, więc jest to nasz drugi dom. Nuda? Nie znamy takiego słowa – poznajemy świat, zgodnie bawimy się                 w kącikach zainteresowań, śpiewamy piosenki, tańczymy, ćwiczymy, uczymy się wierszyków, wykonujemy prace plastyczne, układamy puzzle, budujemy. Z przyjemnością słuchamy bajek, które czytają nam nasze panie oraz relaksującej muzyki, pozwalającej odpocząć.                  W naszym przedszkolu możemy być naprawdę radosnymi i szczęśliwymi przedszkolakami.