WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Wszystkie przedszkolaki od rana szykowały swoje sale robiąc porządki i przystrajając pięknie świąteczny stół, przy którym spożywały potrawy wigilijne przygotowane przez panie kucharki. Dzieci poznały tradycje Świąt Bożego Narodzenia: symbolicznie podzieliły się opłatkiem,  śpiewały kolędy i pastorałki, wspólnie tworząc świąteczny nastrój. Nie zbrakło w tym dniu odwiedzin Świętego Mikołaja. Dzieci od kilku dni z niecierpliwością czekały na tego niezwykłego gościa. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami, a dzieci odwdzięczyły mu się się wierszykami, piosenkami i drobnymi, własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Mikołaj chętnie zostałby dłużej w naszym przedszkolu, ale na jego odwiedziny czekały przecież jeszcze inne dzieci. Żegnając go dzieci obiecały, że w przyszłym roku także będą grzeczne i zaprosiły go do odwiedzin za rok. Do zobaczenia Mikołaju! :)

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA Z MIKOŁAJEM

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE