Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Poniżej znajdą Państwo listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Listy dzieci będą wywieszone również na drzwiach przedszkola od strony ogniska muzycznego. Wynik kwalifikacji mogą Państwo również sprawdzić w systemie elektronicznym naboru.  Jeżeli dziecko zostało zakwalifikowane do przedszkola należy złożyć POTWIERDZENIE WOLI

NIEZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI BRAK

Potwierdzenie woli skłąda się w terminie od 03.04.202 r. od godz. 12.00 do 14.04.2020 r. do godz 15.00.

POTWIERDZENIE WOLI jest warunkiem KONIECZNYM przyjęcia dziecka do przedszkola.

O tym, jak należy złożyć potwierdzenie woli, przeczytacie Państwo pod zdjęciami list.

POTWIERDZENIE WOLI

Jak złożyć potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do jednostki oświatowej?

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkoli i szkół, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, preferowanym sposobem potwierdzenia woli jest przesłanie go droga elektroniczną. Mogą to Państwo zrobić  na dwa sposoby:

Sposób 1.

1)      Pobrać druk potwierdzenia woli. Znajdą go Państwo w systemie naboru elektronicznego w zakładce pliki do pobrania – dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych pod adresem: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/torun/

2)      Druk  potwierdzenia woli należy wydrukować. Jeżeli nie mają Państwo drukarki i nie mogą wydrukować druku należy sporządzić dokument odręcznie, dbając  aby zawierał wszystkie elementy zawarte we wzorze.

3)      Druk potwierdzenia woli wypełniamy odręcznie,  za wyjątkiem numeru PESEL dziecka. Druk należy podpisać  ręcznie czytelnym podpisem rodzica/rodziców (imię i nazwisko/imiona i nazwiska).

4)      Wypełniony druk proszę zeskanować lub zrobić jego zdjęcie.

5)      Skan lub zdjęcie przesyłamy pocztą elektroniczną na adres e-mail jednostki oświatowej,  do której kandydat został zakwalifikowany (adresy  e-mail znajdują się w systemie naboru elektronicznego).

Sposób 2. (brak możliwości skanowania lub robienia zdjęć)

Jeżeli  nie mają Państwo  możliwości skanowania i robienia zdjęć wysyłają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem woli przyjęcia na adres jednostki oświatowej, do której Państwo  dziecko zostało zakwalifikowane. Taki mail powinien zawierać wszystkie elementy zawarte we wzorze tego dokumentu (nie podaje się numeru PESEL). UWAGA! Użycie tej formy przekazania potwierdzenia woli jest możliwe wyłącznie, gdy adres e-mail, z którego wysyłano potwierdzenie jest taki, jak adres e-mail wskazany we wniosku kandydata.

Wobec zagrożenia epidemicznego nie zalecamy osobistego dostarczania wydrukowanego lub sporządzonego ręcznie dokumentu z potwierdzeniem woli do jednostki oświatowej – należy to zrobić elektronicznie – za pomocą jednego ze sposobów opisanych powyżej.

Po ustaniu zagrożenia epidemicznego rodzic kandydata zobowiązany jest do dostarczenia do wybranej jednostki oświatowej oryginału potwierdzenia woli.