2015-06-15

Wyjście do komisariatu policji

Grupy Motyli i Szkolniaków uczestniczyły w spotkaniu z toruńskimi policjantami.

2015-06-15

Spotkanie z muzyką w Dworze Artusa "Muzyka na wodzie"

Przedszkolaki po raz kolejny wysłuchały audycji zaprezentowanej przez muzyków Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Tym razem artyści zorganizowali spotkanie z instrumentami dętymj. Tego typu audycje muzyczne wpisały się na stałe w kalendarz naszego przedszkola, co pozwala nam obcować z kulturą wysoką.

2015-06-11

Mała Toruńska Olimpiada dla Przedszkoli

Nasze przedszkolaki po raz kolejny potwierdziły wysoką sprawność fizyczną podczas finału 8. Małej Toruńskiej Olimpiady dla Przedszkoli. Zawody odbyły się na stadionie miejskim w Toruniu. W imprezie udział wzięło 19 drużyn z przedszkoli miejskich i oddziałów „0”, a także przedszkola niepubliczne.

2015-06-06

Występ naszych przedszkolaków na XXI Michaylandzie

Michayland to impreza organizowana przez Oratorium w Parku na Bydgoskim Przedmieściu. Podczas Michaylandu na scenie wystąpiły dzieci z grupy Szkolniacy z naszego przedszkola. Przedszkolaki śpiewały piosenki i tańczyły, za co nagrodzone zostały gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.

2015-06-03

"Zuchy" na spotkaniu z pensjonariuszami DDPS

Współpraca naszego przedszkola oraz pensjonariuszy DDPS trwa już od wielu lat. My zapraszamy babcie i dziadków w styczniu do naszego przedszkola, oni zaś zapraszają nas do siebie w czerwcu z okazji Dnia Dziecka. Tego roku, ten zaszczyt przypadł w udziale dzieciom z grupy "Zuchy".